Тільки якісне освітлення для Вашого життя

Гарантія


Інтернет-магазин "Diode" надає гарантію на всю світлодіодну продукцію від 12 до 24 місяців. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить ваша видаткова накладна.

Після оформлення на пошті оправлення товару в магазин, на телефонний номер інтернет-магазину "Diode" +38 (067) 514-63-00,  повідомити номер декларації (торгово-транспортної накладної ТТН), а також номер чинного телефону відправника (покупця) для встановлення продавцем зворотного зв'язку з покупцем, при необхідності.

Відправлення посилок по гарантії проводиться виключно за рахунок покупця.


На які випадки не поширюються гарантійні зобов'язання?

- природний знос або вичерпання ресурсу.

- випадкові пошкодження, завдані покупцем або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. П.)

- пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ).

- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.

- пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів.