Тільки якісне освітлення для Вашого життя

Як різати на сегменти світлодіодну стрічку?

За рахунок того, що світлодіодна стрічка дуже тонка і гнучка, її можна розрізати будь-якими ножицями або канцелярським ножем. Перед тим, як почати різати, треба розібратися в схематичній будові стрічки.

Незалежно від характеристик, параметрів і довжини led стрічки, схематично вона складається з різної кількості сегментів. Кожен з таких сегментів з'єднаний між собою, і в цілому вони дають єдине і рівномірне світіння. Кількість світлодіодів і резисторів може бути різною, це залежить від типу стрічки. Резистори встановлюються з метою обмежити протікання через весь ланцюг світлодіодів струму.

Зі зворотного боку клеїться двосторонній скотч типу "3М "для наклеювання на будь-яку поверхню. Якщо зняти плівку, то на стрічці добре проглядаються мідні доріжки, на які надходить напруга живлення і протікає струм на всі сегменти.

З усього цього випливає, що розрізати led стрічку ви зможете на будь-які відрізки різної довжини. При цьому, мінімальний крок для різання не повинен відрізнятися від довжини одного сегмента. Зазвичай місця різу позначаються лінією або піктограмою у вигляді маленьких ножиць.